Get Adobe Flash player

Jak zamówić mailing faxowy

W Internecie możemy znaleźć wielu dostawców oferujących mailing faxowy. U większości z nich, wymagana jest rejestracja oraz uiszczenie opłaty abonamentowej, aby móc utrzymać swój numer faxowy. Dodatkowo, jeśli chcemy wysyłać faxy, konieczne jest doładowanie konta.

W momencie, gdy odbieramy i wysyłamy faxy regularnie, usługa mailingu faxowego jest niezwykle wygodnym rozwiązaniem. Tym bardziej, że koszt opłaty abonamentowej za ten fax jest zdecydowanie niższy niż w przypadku standardowej linii stacjonarnej u popularnych operatorów.

W przypadku, gdy potrzebujemy jedynie sporadycznie wysłać fax, opłacanie abonamentu może nie być do końca opłacalne. W tej sytuacji również jest dobre rozwiązanie – wiele serwisów przed opłaceniem abonamentu oferuje bezpłatny okres testowy, podczas którego można wysyłać faxy jedynie po doładowaniu konta.

TaniFax.pl

W usłudze mailingu faxowego każdy użytkownik, który zarejestruje się w serwisie, może korzystać z numeru stacjonarnego z wybranej przez siebie strefy. Po upływie bezpłatnego, 7-dniowego okresu testowego, jeśli chce się dalej korzystać z usługi, należy opłacić abonament (opłata roczna to 221,40zł). Wysyłanie faksów możliwe jest na dwa sposoby: z poziomu panelu klienta lub ze skrzynki mailowej. Trzeba pamiętać, aby uprzednio doładować konto (minimalne doładowanie to 4zł). Każda minuta transmisji faxowej kosztuje 9gr, a naliczanie jest sekundowe.

Więcej informacji na stronie: www.tanifax.pl